В Шумській ОТГ відбулась робоча зустріч з консультантами Програми «DOBRE» щодо створення громадського простору в парку «Соснина»

Дата: 18.03.2019 08:54

15 березня 2019 року в залі засідань міської ради відбулася чергова зустріч в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність                                  Dobre. У засіданні вузяли участь регіональний координатор Програми «DOBRE» Олег Процик, ландшафтний архітектор Богдан Синько та консультант-модератор Юлія Огаренко. У першій частині зустрічі консультанти Програми «DOBRE» надали присутнім загальне бачення щодо створення громадських просторів, розповіли про можливі варіанти зонування території та продемонстрували зразки об’єктів які можна розмістити в зонах. Основна ж частина зустрічі проходила в обговорені та плануванні робочого варіанту ескізного плану території парку відпочинку «Соснина» до якої увійдуть такі об’єкти: фестивальна площа (з розміщенням сцени та дерев’яних будиночків для підприємців), пристань для розміщення катамаранів, зони відпочинку для людей похилого віку, батьків з дітьми, для молоді, облаштування глядацької зони, туалетів, заїздів, стоянок для машин та ін.