Відбувся тренінг для громадських організацій «Місцеві ініціативи для розвитку громад» в рамках програми DOBRE

Дата: 13.03.2019 08:13

12 березня 2019 року в залі засідань міської ради відбулася чергова зустріч в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність Dobre. На зустріч було запрошено представників ініціативних груп та керівників громадських організацій. В рамках заходу було представлено оголошений Західноукраїнським ресурсним центром – регіональним партнером програми Dobre конкурс «Місцевих ініціатив для розвитку громад». Проект «Місцеві ініціативи для розвитку громад» має на меті підтримати організації та ініціативні групи у 2019 році, давши їм можливість реалізувати більше корисних для громади ініціатив, які співпадають пріоритетами, включеними до стратегій розвитку громад, розроблених спільно з програмою DOBRE. У процесі впровадження цих ініціатив виконавці зможуть підвищити свої навички виконання проектів та посилити свою організаційну спроможність. Також модератор проекту Дмитро Якимець розповів присутнім, чим можуть бути корисними громадські об`єднання для розвитку громади, довів до відома слухачів інформацію щодо типології громадських об`єднань, правових особливостей діяльності громадських об`єднань, видів організаційних структур ГО, стилів управління в організаціях, органів управління організацій відповідно до закону, реєстрації/перереєстрації організацій, питання неприбутковості ГО, оформлення документів організації для старту повноцінної роботи. Також було розглянуто приклади діяльності громадських об`єднань в сільських громадах України.