СЕМІНАР-ТРЕНІНГ «ІНТЕГРОВАНЕ ПРОСТОРОВЕ ПЛАНУВАННЯ ДЛЯ ОТГ»

Дата: 06.03.2019 09:05

05.03.2019 року в м. Тернополі відбувся семінар-тренінг на тему  «ІНТЕГРОВАНЕ ПРОСТОРОВЕ ПЛАНУВАННЯ ДЛЯ ОТГ». Від нашої громади у даному заході, який був організований Тернопільським центром розвитку місцевого самоврядування взяв участь начальник відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва О. Г. Тука.

На семінарі обговорювались наступні питання:

- роль містобудівної документації у формуванні ефективної моделі управління земельними ресурсами та регулюванні містобудівної діяльності;

- Інтегроване просторове планування: сучасні підходи та інструменти планування міського та регіонального розвитку, планування територій у реальних умовах ОТГ;

- огляд нормативно-правової бази у сфері просторового планування та управління земельними ресурсами;

- аналіз Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні».