Відбулось обговорення міжмуніципального проекту "Створення туристичного кластеру «Від Волині до Поділля»

Дата: 03.03.2019 12:41

27 лютого 2019 року відбулася зустріч секретаря Шумської міської ради Павленко Л.В. та представників Шумської ОТГ із директором Кременецького краєзнавчого музею Левчука А.В. щодо обговорення та впровадження спільного міжмуніципального проекту "Створення туристичного кластеру «Від Волині до Поділля». Центральним питанням заходу було налагодження ефективної міжрегіональної співпраці в галузі туризму та розвиток природно-заповідних територій. В рамках обговорення досягнуто домовленостей про створення туристичного кластеру «Від Волині до Поділля», який включатиме Шумську об’єднану територіальну громаду та місто Кременець від Тернопільської області, а також Смизьку об’єднану територіальну громаду Рівненської області. Також обговорено перелік заходів, які планується спільно реалізувати в рамках проекту.

Фото без описуПроект кластерної співпраці є перспективним, він створить додаткові можливості для розвитку туризму та сприятиме формуванню туристичного продукту нового рівня та якості. Є можливість отримати фінансування на реалізацію проекту в рамках програми «DOBRE». Однією з умов фінансової підтримки є співфінансування від усіх партнерів:  50% бюджету фінансує програма DOBRE, інші 50 % - сумарно забезпечують учасники.