Цікаві пропозиції від творчих людей

Дата: 01.03.2019 17:38

Фото без описуСьогодні під керівництвом секретаря Шумської міської ради Людмили Павленко відбулося обговорення можливості реалізації творчих людей громади, діяльності творчих майстерень і гуртків, де всі охочі зможуть проявляти себе у творчості, робити щось своїми руками, майструвати, креативно переосмислювати навколишнє та головне – отримувати від цього насолоду. Проведення майстер-класів і виставок, до яких може долучитися кожен, хто має нестримну фантазію і вірить у можливість реалізації мрій має стати інструментом, для залучення творчого потенціалу громади.