Надаємо соціальні послуги по-новому

Дата: 28.02.2019 15:19

Фото без описуЯкісне надання соціальних послуг, монетезація субсидій- ці питання актуальні і хвилюють сьогодні чи не кожного жителя громади. Сьогодні міський голова Володимир Плетюк бере участь у засіданні колегії Міністерства соціальної політики України, за участі прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, на якому активно обговорювалась співпраця органів соціального захисту населення з місцевою владою.

Ще з 2017 року Шумська міська рада стала учасником пілотного проекту у рамках якого запровадженно нову модель адміністрування надання соціальних послуг із соціальної підтримки населення. Через Центр надання адміністративних послуг і та відділ праці та соціального захисту населення Шумської міської ради сьогодні надається 29 адміністративних послуг соціального спрямування .Також повноваженнями щодо прийому документів для надання усіх видів соціальної підтримки наділені старости сіл громади, що забезпечує доступність послуги для сільських жителів.

Участь у даному проекті окрім покращення умов надання послуг жителям нашої громади дала змогу отримати безкоштовно комп’ютерне обладнання, ліцензійне програмне забезпечення та спеціально обладнане авто «Соціальне таксі». Надіємось, що подальша співпраця в рамках даного проекту дозволить забезпечити належних рівень надання соціальних послуг кожному жителю.