Представники Шумської ОТГ взяли участь у форумі "Залучаємо ресурси - розвиваємо громаду"
У п’ятницю 22 лютого пройшов форум «Залучаємо ресурси – розвиваємо громаду», який став фінальним заходом в рамках проекту “Децентралізація в дії: підтримка розробки дорожніх карт для місцевих громад”.
Учасники Форуму дізнались про особливості роботи з інвесторами (“Інвестор у громаді – міф чи реальність? Хто допоможе залучити інвестора?”), міжнародними фондами (“Фонди та міжнародні програми допомоги – джерело ресурсів чи головної болі?”) та організаціями технічної допомоги.
Спікерами заходу виступили: Володимир Василевський, директор Агенції регіонального розвитку в Тернопільській області, інвестиційний менеджер та Качурівська Оксана, начальник Управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу Тернопільської обласної державної адміністрації.
Захід відбувся у рамках проекту: «Децентралізація в дії: підтримка дорожніх карт для місцевих громад» організованого ГО "Освітньо-аналітичний центр розвитку громад" (керівником якого є консультант з правових питань Тернопільського РВ АМУ Максим Черкашин) у партнерстві з Тернопільським регіональним відділенням Асоціації міст України, Агенцією регіонального розвитку в Тернопільській області АРРТО за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.