21 лютого в залі засідань Шумської міської ради відбулася чергова сесія

Дата: 21.02.2019 19:38

Перед початком сесійного засідання, яке відбулося 21 лютого і співпало з Міжнародним днем рідної мови, усіх привітав міський голова Володимир Плетюк. Звучав «Гімн українській мові», а на екрані проектора, встановленому у залі засідань, можна було прочитати українські вірші.

Далі перейшли до розгляду робочих питань і затвердили звіт про виконання міського бюджету за 2018 рік . Після цього внесли зміни до міського бюджету на 2019 рік, спрямувавши на відповідні цілі вільний залишок коштів. Отож, 406 тис. грн спрямували на забезпечення заробітної плати тим працівникам навчальних закладів громади, які фінансуються з міського бюджету; 119 тис. грн передали КУ «Центр надання соціальних послуг» Шумської міської ради – ці кошти підуть на обслуговування соціального таксі, яке нещодавно отримала Шумська ОТГ.  Для того, щоб провести нормативну грошову оцінку земель у населених пунктах громади, знадобилося 335 тис. 293 грн з міського бюджету. Ще 392 тис. грн виділили на втілення чотирьох проектів-переможців у рамках бюджету участі, які обирали шляхом голосування самі жителі громади.  Для реалізації спільних ідей з проектом «DOBRE», необхідне співфінансування, тому 405 тис. грн спрямували для здійснення комплексу робіт, пов’язаних з ремонтом приміщення ЦРЛ для встановлення в подальшому у ЦРЛ УЗД-апарата, який поставлять іноземні донори. Ще 140 тис. грн виділили на реалізацію ще одного проекту, спільного з програмою «DOBRE» - будівництво пристані з елементами благоустрою для розміщення катамаранів у парку «Соснина».  Також подбали про фінансування житлово-комунального та водопровідного господарства, видатків на програму соціального захисту населення (йдеться про пільгові категорії громадян).  Депутати своїм рішення спрямували 600 тис. грн для поповнення статутного фонду КП «Шумськомунсервіс» з метою придбання комунального автобуса – дану суму виручили від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення. На сесії обговорили структуру комунальних установ Шумської міської ради та затвердили додаткову угоду до Договору про передачу та прийняття міжбюджетних трансфертів по галузях соціально-культурної сфери на 2019 рік між Шумською міською радою та Шумською районною радою.