Обговорюємо медичну реформу

Дата: 14.02.2019 10:03

Фото без описуВ середу в кабінеті міського голови відбулася нарада з в.о. старост громади на якій йшлося про функціонування ФАПів у селах громади. Позиція міського голови   категорична - медик має бути у КОЖНОМУ СЕЛІ громади.

Фото без описуНа останній нараді, яка відбулася в кінці грудня з обома центрами медико-санітарної допомоги в районі було домовлено, що медики у селі будуть  фінансуватися з коштів, які надходять з Національної служби здоров’я на медицину. Компромісом на який пішла міська рада є утримання приміщень ФАПів у селах - комунальні послуги, тощо.

Фото без описуТож в.о. старостам було доручено довести до відома населення правдиву інформацію, щодо діяльності медзакладів на селі.  Медик в селі обов’язково потрібний, адже він перший прийде на допомогу і надасть її у разі необхідності. То ж закликаємо всіх жителів до розуміння ситуації.