До уваги жителів Шумської об'єднаної територіальної громади!

Дата: 04.02.2019 15:20

Шумська міська рада повідомляє, що в приміщенні ЦНАП з 01.02.2019 року створено робоче місце Відділу праці та соціального захисту населення – головним завданням якого є прийом заяв від громадян та збір документів для оформлення всіх видів державних допомог, компенсацій, пільг та субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Крім того, нагадуємо, що у кожному старостаті є уповноважений працівник, який забезпечує прийом заяв та документів на всі види державних соціальних допомог, житлових субсидій, пільг.

Графік роботи:

Старостати Шумської ОТГ

понеділок -  четвер з 8.00 до 17.15, п’ятниця з 8.00 до 16.00, перерва з 13.00 до 14.00

субота, неділя – вихідні

Відділ праці та соціального  захисту населення Шумської міської ради

субота, неділя – вихідні