ЗУСТРІЧ ІЗ КЕРІВНИЦТВОМ ТУРИСТИЧНОЇ КОМПАНІЇ «ТЕРРА ІНКОГНІТА»

Дата: 29.01.2019 10:04

Заступник міського голови Ярослав Бойко провів зустріч із експертами з питань розвитку туризму Сергієм Підмогильним та Павлом Приймичем. Під час зустрічі учасники обговорили питання про проблеми і пріоритети розвитку туризму в населених пунктах громади, зокрема йшлося про те, що його розвиток повинен бути спрямованим на залучення людей до активної участі у вирішенні власних фінансових проблем, сприяння працевлаштування безробітних, охорону природи та культурно-історичної спадщини, а також на подолання сезонного характеру туристичного продукту.
   «Мало просто прописати розвиток туризму в свою загальну стратегію, як роблять деякі громади, необхідно продумати концепцію, сформулювати конкретні ідеї. Ця концепція має включати використання усього потенціалу громади», - зазначив експерт. Він також зазначив, що громада в розвитку туризму не повинна замикатися в своїх адміністративних межах. «Треба виходити з логіки розташування, впливу туристичного ресурсу і, якщо треба, поєднати зусилля для його розвитку з сусідами», - вважає експерт.

Розвиваючи туризм, громада має враховувати чотири основні моменти:

1. Туристичні ресурси.
  2. Можливість дістатися до туристичних ресурсів.
  3. Наявність інфраструктури.
  4. Наявність людей для управління, промоції, маркетингу у сфері туризму.

Нагадаємо, що Шумська ОТГ має намір реалізувати міжмуніципальний проект «Облаштування туристичних маршрутів на території громади (загальна вартість 1820,000 тис.грн. в.т.ч. кошти DOBRE – 1400,000 тис.грн. міський бюджет – 420,00 тис.грн.) в рамках програми DOBRE USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).