Зустріч з жителями села Обич

Дата: 25.01.2019 08:38

Неякісно посипані, нерозгорнуті під’їзні дороги до сіл громади, які на обслуговуванні УКБ в Тернопільській області є одною з основних проблем, які піднімають жителі на зборах. Така ж проблема у с.Обич зустріч з жителями якого з міським головою була 24 січня.

Потребує вирішення система опалення в школі, завершення встановлення енергозберігаючих вікон, інтернет зв’язку. Жителями піднімалося питання і пропозиції спільної роботи по облаштуванню сільського стадіону, вирішення питання з клубом, освітленням на деяких вулицях.

Разом з тим потрібно зазначити, що в селі одна з найбільших протяжність вуличного освітлення і кількість ліхтарів – 52 шт.

Все це стало можливим за активної участі громадськості і в.о.старости спільно з підприємцями і міською радою. Результатом стало як вуличне освітлення, так і частково придбані вікна в школу, ремонт окремих вулиць.