Збори у селах громади

Дата: 24.01.2019 09:56

На минулому і цьому тижні продовжили компанію відповідних нарад по селах громади. Такі збори відбулись зокрема у селах Залісці,  Тилявка, Боложівка, Жолобки, Угорськ.

Проблемні питання і  пропозиції формуються і до 01 лютого будуть опрацьовані і про їх вирішення через старост буде повідомлено громадськість сіл.

Приємно, що у селах Залісці і Боложівка в.о. старост підготували власні презентації, які показали картину розвитку сіл у 2016-2018 роках і пропозиції до планів на наступні роки.

Так у селі Залісці одним з презентаційних слайдів було надходження від підприємців, які мають бізнес на території села. Виявилося, що більшість бюджетників освітян, медиків у селі сплачують у рази більше податків ніж підприємці. Проблемою у с.Тилявка залишається відсутність клубу, у с.Боложівка дорога Шумськ-Боложівка, яка перебуває на балансі Тернопільської ОДА.

Багато проблемних питань у селах за попередні роки вдалося вирішити в Угорську і Боложівці з водопостачанням, Залісцях встановлено вікна у школі, зроблено освітлення.

Міська влада спільно з жителями буде працювати над втіленням пропозицій громади в життя.