До міської ради та працівників і підопічних відділення денного перебування завітали колядники

Дата: 21.01.2019 16:51

У святкові різдвяні дні є хороша традиція йти з колядками в оселі і офіси та нести радісну звістку про народження Ісуса Христа.

З веселою колядою та своєрідними віншуваннями міського голову Володимира Плетюка, колектив міської ради та працівників і підопічних відділення денного перебування, сьогодні 21 січня привітали представники церкви ХВЄ села Руська Гута на чолі з пресвітером Гуком Володимиром Андрійовичем. Дзвінко лунала коляда на прославу новонародженого Ісуса.

Володимир Євгенович подякував колядникам від працівників міської ради за привітання та чудові маловідомі колядки. Ми вдячні вам за те, що покращуєте нам настрій, надихаєте до роботи. Ми будемо докладати максимум зусиль, щоб усім жилося у нашій громаді набагато комфортніше.

Відео ⇒ Фото без опису