Різдвяна радість для дітей

Дата: 10.01.2019 16:22

Різдво Христове, яке традиційно відзначають в Україні 7 січня – одне з найбільш улюблених свят дітей і дорослих.

Відділенням у справах дітей та сім’ї комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Шумської міської ради 10 січня для дітей, які знаходяться в складних життєвих обставинах організовано проведення заходу «Різдвяна радість для дітей».

На заході був присутній міський голова Володимир Плетюк, який привітав дітей та їхніх батьків із Новорічно – Різдвяними святами, побажав міцного здоров’я, Господнього благословення, миру та добра.

Поділитися святковим настроєм та чудовою звісткою про народження Ісуса до дітей завітали Християни Віри Євангельської м.Шумськ, які подарували святковий настрій та відтворили сценку «Народження Ісуса Христа». Діти отримали подарунки та солодощі, а також символічні календарики на 2019 рік.