100-літній ювілей

Дата: 31.12.2018 09:04

Фото без описуЗа багаторічну сумлінну працю, професіоналізм та з нагоди славетного і почесного 100-літнього ювілею сьогодні привітали Скрип’юк Любов Михайлівну голова міської ради  Володимир Плетюк та директор комунальної установи “Центр надання соціальних послуг» Шумської міської ради Світлана Петрук та вручили  пам'ятний подарунок і квіти імениннику.

Ваша працелюбність і компетентність, життєва мудрість створили Вам заслужений авторитет і повагу серед колег по роботі і жителів міста. Ваша душевна щедрість і доброта, повсякденна турбота про людей, чуйність і доброзичливість до цього часу є прикладом для наслідування. Вам, Любов Михайлівна, доля подарувала довге, активне, багате і цікаве життя. Нехай і надалі Ваш шлях, буде щедрим на добро, сонячним і благополучним прихильністю небес! Нехай Ваше здоров'я буде міцним. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода!