Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Шумської міської ради інформує

Дата: 28.12.2018 13:18

І знову зібралися у передноворічний день…

Фото без описуГрудень відраховує свої останні дні. У постійних клопотах і турботах якось непомітно збігає непростий і тривожний 2018 рік. Але навіть у найскладніших життєвих ситуаціях ми намагаємося знаходити вихід, вчитися радіти життю, долаючи біди. Тому відділенням денного перебування постійно проводиться зустрічі з підопічним, щоб поспілкуватися з ними, щирим словом і задушевною піснею подарувати їм хвилини тепла і радості,поділитись своїм вмінням і майстерністю, вселити в їхні серця віру і надію на краще майбутнє.

28 грудня така зустріч відбулася, на якій підопічні могли помилуватись своїми виробами на новорічній ялинці, яка знаходиться  відділенні,а ще колядували і жартували. На ці зустрічі ми побажали один одному  миру і добра, довгих років щасливого життя.