В День Святого Миколая Чудотворця урочисто відкрили головну ялинку міста  Шумськ

Дата: 20.12.2018 08:46

Фото без опису19 грудня в День Святого Миколая Чудотворця  на площі Героїв Майдану  урочисто відкрили головну ялинку міста  Шумськ.

На ці святкові урочистості зібралася малеча зі всієї громади, яка з радістю та веселим настроєм сприймала всі святкові дійства, що відбувались з цієї нагоди.

Міський голова Володимир Плетюк привітав усіх присутніх з днем Св. Миколая  та з початком новорічних свят.

До вітань долучилися школярі міста та казкові персонажі. Звучали гарні пісні та мелодії, побажання щастя, здоров'я, добробуту, святкового настрою.

Більше фото за посиланням: