Робоча зустріч

Дата: 13.12.2018 16:00

#ПротиДІЙТоргівліЛюдьми

В рамках проекту «Впровадження взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми, у Тернопільській області» відбулася робоча зустріч для представників Шумської ОТГ.

На зустрічі піднімали питання про проблему торгівлі людьми, її актуальність та роботу на місцях:

• Аналізували ситуацію щодо тимчасових трудових мігрантів (виїзд за межі області, країни та повернення);
  • Ознайомилися з критеріями надання статуту постраждалих від торгівлі людьми;
  • Піднімали питання важливості ідентифікації ПТЛ(протидія торгівлі людьми) на місцях;
  • Обговорювали та заповнювали соціальний паспорт громади і дізналися про допомогу, яку передбачає статус ПТЛ від держави та від Міжнародної організації з міграції;
  • Визначилися з алгоритмом подальшої взаємодії.

Проект в рамках якого відбулася зустріч реалізується за підтримки МОМ та фінансування Міністерства міжнародних справ Канади, Міністерства Закордонних справ Норвегії та Агенства США з міжнародного розвитку (USAID).

На зустрічі була присутня директор з розвитку громадської організації «ТМЖК» Відродження нації» Оксана Шлюсар, консультант Національноїлінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів «527».