"Повір у себе"

Дата: 13.12.2018 15:19

13 грудня  у Районному будинку культури відбулося свято для дітей з особливими потребами «Повір у себе!» (в рамках XXIV обласного фестивалю «Повір у себе!»).

У програмі: виставка творчих робіт дітей з особливими потребами; корекційно - розвиткові заняття для дітей, які провели спеціалісти інклюзивно-ресурсного центру Шумської міської ради та працівники Шумської районної філії Тернопільського ОЦЗ;  святкове дійство «Ми чекаєм Миколая».

За сприяння Шумської міської ради діти із цікавістю подивилися  виставу Тернопільського обласного академічного театру актора і ляльки «Веселі ведмежата».

Свято організували районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підтримки районної державної адміністрації, районної ради, Шумської міської ради (відділ освіти, культури, молоді та спорту, відділення у справах дітей та сім’ї комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Шумської міської ради). Дітей привітали голова Шумської міської ради Володимир Євгенович Плетюк, директор Шумського РЦСССДМ Світлана Іванівна Стихальська та подарували їм солодощі та пам’ятні призи.

Більше фото Аркадія Боярського за посиланням: