СЕМІНАР «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ НА ПІДПРИЄМСТВАХ»

Дата: 12.12.2018 09:20

11.12.2018 року в м. Тернополі відбувся семінар на тему «Енергоефективність на підприємствах: нові виклики, нові можливості». Зустріч проводилось в Залі засідань вченої ради Тернопільського Національного економічного університету.

Захід проводився ГО «Школа енергоефективності» за організаційної підтримки Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» в рамках проекту «Консультування підприємств щодо енергоефективності», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) за дорученням Федерального Уряду Німеччини.

Були розглянуті такі основні питання:

• Як за рахунок енергоефективності підвищити власну конкурентноспроможність;
  • Яким чином визначити потенціал енергоефективності на підприємстві і як їм скористатись;
  • Де знайти кошти на енергетичну модернізацію виробництв.

Учасники семінару одержали важливу та корисну інформацію з питань розвитку енергоефективності у виробничій сфері.