Шановні працівники, депутати і ветерани органів місцевого самоврядування.

Дата: 06.12.2018 16:03

Шановні працівники, депутати і ветерани органів місцевого самоврядування.

Від імені міської ради та її виконавчого комітету, від себе особисто щиро вітаю вас з Днем місцевого самоврядування!

Представляти громаду, знати її проблеми і докладати всіх зусиль для їх вирішення – почесна і відповідальна місія. У демократичному суспільстві саме органи місцевого самоврядування покликані створювати умови для реалізації громадських і приватних інтересів, сприяти вирішенню життєво важливих питань не лише місцевого, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами, їх громадськими об’єднаннями та владою.

Це свято  стосується не тільки представників  органів  влади, а й кожного громадянина,  адже разом ми громада, яка в межах Конституції і чинного законодавства України через представницькі органи вирішує питання місцевого значення, що  відіграють вирішальну роль у розвитку  та розбудові  нашого міста, забезпеченні його життєдіяльності. Сьогодні, завдяки злагодженій роботі влади, тісному співробітництву з територіальною громадою в місті вдається не лише вирішувати чимало непростих питань сьогодення, а й реалізовувати перспективні плани та задуми.

Особливі слова подяки ветеранам самоврядування. Нехай ваш багатий досвід стане прикладом творчої роботи для кожного з нас.

Щиро бажаю вcім міцного здоров’я, миру, злагоди, наснаги, витримки та оптимізму, нових здобутків на ниві зміцнення державності. Нехай професійність та досвід, творче ставлення до виконання своїх обов’язків сприяють розквіту України, розбудові держави європейського зразка.

З повагою, міський голова

Володимир Плетюк