Шановні друзі, волонтери!

Дата: 05.12.2018 09:49

Шановні друзі, волонтери!

Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Хоч раз побувавши у цій ролі, дуже важко відмовитися від неї у подальшому. Це стає для людей способом життя.

Приємно, що мешканці нашої громади не залишають осторонь проблем держави: це прості люди, учні, працівники та пенсіонери. Певен – кожен мешканець Шумської громади вклав хоча б часточку себе, своєї душі і праці у спільну мету – допомогу нашим бійцям.

Титанічну роботу здійснює громадська організація «Схід та Захід єдині», спрямовану на підтримку військовослужбовців.

Висловлюю слова подяки від імені кожної людини, якій ви допомогли, за вашу людяність, безкорисливу працю. Ви витрачаєте вільні хвилини на те, щоб підтримати ближніх. Для вас найціннішою подякою є розуміння того, що реально можете врятувати людське життя.

Завдяки вашій підтримці, на сході воює не тільки зброя – воює український дух, який неможливо здолати.

Щире вам спасибі за таку працю. І нехай за усі потрачені зусилля Бог благословить вас здоров’ям, миром та злагодою.

Володимир Плетюк, міський голова