07 грудня о 10:00 год. в актовому залі Шумської школи мистецтв відбудеться святкова сесія міської ради

Дата: 04.12.2018 12:37

Порядок денний

Фото без опису1.Про затвердження додаткової угоди до договору про передачу та прийняття міжбюджетних трансфертів по галузях соціально-економічної сфери на 2018 рік між Шумською міською радою та Шумською районною радою.

2.Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік.

3.Про затвердження Програми соціального захисту населення Шумської міської ради на 2019 рік.

4.Про затвердження Програми допомоги хворим на рідкісні (орфанні) та інші хвороби на 2019-2021 рр.

5.Про затвердження структури КНП Шумської міської ради «Шумський центр первинної медико – санітарної допомоги».

6.Про затвердження Програми розвитку та підтримки КНП Шумської міської ради «Шумський центр первинно медико – санітарної допомоги» на 2019-2020 роки.

7.Про затвердження структури КУ «Центр надання соціальних послуг» Шумської міської ради.

8.Про затвердження Програми проведення культурно-мистецьких заходів Шумської міської ради на 2019 рік.

9.Про створення централізованої системи публічних бібліотек.

10.Різне