У залі засідань міської ради відбулися комісії

Дата: 28.11.2018 15:09

28 листопада у залі засідань міської ради відбулися комісії:

- з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики на якій розглядалось питання:

1.Про звернення депутатів Шумської міської ради до Президента України щодо підвищення ціни на газ для населення.

- з питань планування,фінансів,бюджету та соціально-економічного розвитку на якій розглядались питання:

1.Про затвердження звіту про виконання Шумського міського бюджету за 9 місяців 2018 року.

2.Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік.

3.Про внесення змін до договору про передачу та прийняття міжбюджетних трансфертів по галузях соціально-економічної сфери на 2018 рік між Шумською міською радою та Шумською районною радою.

- з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища на якій розглядалось питання:

1.Про врегулювання земельних відносин на території міської ради.