Нарада під головуванням міського голови

Дата: 26.11.2018 11:26

Фото без опису26 листопада у міській раді під головуванням Шумського міського голови Плетюка В.Є. відбулося засідання оперативного штабу з вирішення питань утримання вулично-шляхової мережі на території Шумської міської ради в зимовий період 2018/2019 рр.

Визначено, що утримання доріг під’їзних до населених пунктів, які перебувають на балансі обласної державної державної адміністрації, здійснює переможець тендеру ТОВ «Авакс Проф» м.Тернопіль.

Комунальна вулично-шляхова мережа, тобто вулиці сіл і міста Шумськ (за виключенням Б.Хмельницького, Українська, Чирянка) обслуговуватимуться КП «Шумськкомунсервіс» та на договірних засадах власниками відповідних машин і механізмів юридичними та фізичними особами.

Парк техніки місцевого комунального підприємства дозволяє у випадках необхідності надавати допомогу у розчищенні від снігу під’їздів до сіл на умовах компенсації витрат з боку ТОВ «Авакс Проф».