Засідання Конкурсної комісії

Дата: 21.11.2018 17:14

Фото без описуСьогодні, 21 листопада 2018 року відбулося чергове засідання Конкурсної комісії з питань бюджету участі.

На даному засіданні приймалися рішення щодо можливості допущення поданих проектів до голосування.

Нагадаємо, що 15 листопада 2018 року завершився прийом проектних заявок, які можуть реалізуватися у 2019 році за кошти бюджету участі Шумської ОТГ, а вже 16 листопада конкурсною комісією було перевірено подані проектні заявки на відповідність до вимог «Положення про громадський бюджет у Шумській об’єднаній територіальній громаді».

У цьому році жителями громади подано 22 проектних пропозиції.

Інформацію про початок голосування буде Фото без описуповідомлено  на сайті громади згодом.

Із усіма поданими проектами можна ознайомитися на сайті громадського бюджету Шумської ОТГ http://initiativ.e-dem.in.ua/shumsk