«На коліна стаю перед вами – сповідаю жалобу свою»

Дата: 21.11.2018 14:19

Фото без описуПо всій країні 21 листопада відбуваються заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи. Його встановлено Указом Президента аби віддати належну шану патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору.

Тож, цього дня у місті Шумськ на площі Героїв Майдану біля  пам’ятного знака Героям Небесної Сотні відбувся мітинг-реквієм «Тільки щоб не даремно, небесна сотня у небо» з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи.

У заході взяли  участь заступник міського голови Ярослав Бойко, секретар міської ради Людмила Павленко та апарат міської ради.

Учасники зібрання  хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували невмирущу пам’ять про Фото без описусинів і доньок українського народу, які у розквіті сил віддали свою молодість, і, найдорожче - життя, про полеглих Героїв Майдану та учасників бойових дій на сході України.