ШАНОВНА ГРОМАДО!

Дата: 20.11.2018 08:59

Надсилаю щирі вітання з Днем Гідності та Свободи.

21 листопада ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі вони залишаються в  пам'яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Із нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаю учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності.

В цей день всі ми вклоняємося патріотизму й мужності наших співвітчизників, які стали на захист демократичних цінностей, прав та свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Тому нашим громадянським обов’язком є побудова нової , процвітаючої та незалежної Української держави.

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут і родинна злагода у домівках краян, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

Володимир Плетюк, міський голова