Шановні працівники сільського господарства!

Дата: 17.11.2018 21:04

У день професійного  свята надсилаю вам щирі слова привітань.

Фото без описуСільське господарство - основа основ. Фактично, це - база усього життя. Без нього не було б нормального існування не тільки в сільському , але і в міському середовищі.

На бетонні пшеницю не виростити, з ліхтарного стовпа яблук не зібрати... Який би науково -технічний прогрес не крокував по планеті, без сільського господарства навіть найсучаснішій людині ніяк не прожити. Дякую вам, трудівники землі, за вашу благородну, важку працю.

Щиро хочу побажати вам гарних, рясних врожаїв, щоб погодні умови завжди сприяли цьому. Нехай сільське господарство розвивається швидкими темпами, а ваша сфера діяльності приносить вам задоволення і благополуччя.  Бажаю чудового самопочуття, високих показників, матеріального благополуччя.  Нехай все, що ви вирощуєте на полях, приносить радість людям і дає їм їжу.

Хай благословенні будуть ті руки, які обробляють благодатний грунт, допомагають насінню прорости, збирають урожай.

Хай всі ваші плани втілюються в життя, виконуються абсолютно всі бажання і всі мрії завжди збуваються.

З днем сільського господарства. Будьте здорові, будьте щасливі.

Володимир Плетюк,

міський голова