Проведено зустріч з медичними працівниками

Дата: 08.11.2018 14:51

Міський голова Плетюк В.Є. провів зустріч з лікарями КНП ПМСД Шумської міської ради на якій обговорили дорожню карту реформування первинної медико-санітарної допомоги у громаді. Зокрема приділялась увага координації діяльності лікарів із надання первинної медико-санітарної допомоги  з іншими суб'єктами надання медичної допомоги, також визначені потреби у виробах медичного призначення, медичному обладнанні та інше.

КНП ПМСД Шумської міської ради отримало ліцензію на проведення медичної практики та проводить реєстрацію декларацій пацієнтів.

Крім того  міський голова повідомив, що 07 листопада прийняте розпорядження Кабінету Міністрів про перерозподіл 1.5 млрд.гривень із резерву держбюджету місцевим бюджетам для погашення заборгованості по заробітній платі медичним працівникам.