Вітання з нагоди святкування Дня працівників соціальної сфери.

Дата: 02.11.2018 15:41

Шановні ветерани і працівники соціальної сфери Шумської громади!

Від імені громади міста, міської ради та її виконавчого комітету, від себе особисто прийміть сердечні вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників соціальної сфери!

Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість шумчан, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинута і не забута, відчуває себе захищеною у цей непростий для України час.

Ви щоденно піклуєтесь про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім'ї, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації. Ви ті, хто приймає на себе першими людські проблеми, біль та життєві негаразди.

Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служать людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини.

Бажаю кожному з вас міцного здоров’я, щастя, достатку, мирного неба над головою, витримки у життєвих випробуваннях, невичерпної енергії для творення добра, заслуженої шани та вдячності людей.

З повагою,

Шумський міський голова