Придбано сміттєвоз

Дата: 01.11.2018 11:43

01.11.2018 року за кошти інфраструктурної субвенції з державного бюджету Шумською міською радою для покращення послуг із збору твердих побутових відходів на території Шумської ОТГ придбано сміттєвоз із заднім завантаженням об’ємом 10м3 на базі автомобіля МАЗ.

Наявність вказаної спеціалізованої техніки дозволить у наступному році розширити мережу організованого збору ТПВ спільно із міжнародним проектом USAID DOBRE  та 7 обраних сільських населених пунктів першої черги.

За кошти програми DOBRE планується придбання 1350 індивідуальних контейнерів для споживачів-фізичних осіб та облаштувати 16 контейнерних майданчиків для роздільного збирання ТПВ (пластик, скло, папір).