У м. Вінниця відбулась міжнародна конференція «Культурна спадщина ХХІ століття. Збереження, використання, популяризація»

Дата: 23.10.2018 10:09

19-20 жовтня представник Шумської ОТГ заступник начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Солтис Л.І взяла участь в Міжнародній конференції «Культурна спадщина ХХІ століття. Збереження, використання, популяризація», яка відбулась в м. Вінниця.

«Культурна спадщина не здатна  генерувати або покращувати економічний дохід. Стале збереження – це те  збереження, яке дозволяє майбутнім поколінням насолоджуватися спадщиною без компромісів. Це означає, що ми не можемо  допустити незворотні зміни у місцях спадщини. Маємо проаналізувати бачення як зберігати надбання минулого, яке було в 20 столітті ( коли почався рух за збереження)і окреслити завдання, як це має бути у 21 столітті»,- підкреслив Густаво Араоз.