До уваги жителів Шумщини!

Дата: 23.10.2018 08:58
Кількість переглядів: 2000

Фото без описуОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ

За інформацією Тернопільського обласного центру з гідрометеорології у зв’язку з проходженням активних атмосферних фронтів від циклонічної депресії над Скандинавією та вторгненням холодної повітряної маси 24 – 25 жовтня очікуються несприятливі погодні умови:

• пориви північно-західного вітру 17 – 22 м/с, 24 жовтня вдень місцями  25 – 28 м/с;
  • зміна фази опадів – дощ з переходом в мокрий сніг;
  • зниження температури повітря – впродовж доби 24 жовтня 2 – 7° тепла, 25 жовтня вночі від 3° морозу до 2° тепла, вдень 3 – 8° тепла.

На  окремих ділянках доріг ожеледиця.

Такі складні погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць. Також це ускладнить роботу енергетичної, будівельної галузей та комунального господарства.

Черговий синоптик: Куфлінська І.

235357

Начальник Тернопільського ЦГМ                                          С.Є. Софінський