Спільна справа на користь громади не лише гуртує, але й виховує відповідальне ставлення до порядку й затишку.

Дата: 19.10.2018 14:14

Фото без опису19 жовтня 2018 року в рамках проведення осіннього місячника з благоустрою, учні та вчителі шкіл і ліцею Шумська провели прибирання на території місцевого парку, очистили зону відпочинку від опалого листя.

Під час проведення прищеплювались трудові навички та формувалась повага до людей праці,  виховувались почуття справжніх патріотів своєї Батьківщини, адже потрібно починати з маленького – з підтриманням чистоти в рідній оселі, на шкільному подвір’ї, в рідному місті та селі. Серед учасників панував гарний настрій.

Учням приємно було побачити результати своєї роботи, адже міський парк радуватиме мешканців та гостів громади своїм охайним виглядом, він стане справжньою окрасою Шумська.

Давайте почнемо робити світ кращим із себе, Фото без описупідтримаємо потаємну мрію кожного з нас – жити в чистому світі з чистими думками.