До уваги!

Дата: 12.10.2018 09:46

Фото без описуЗвертаємо увагу, що відповідно до Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2015 №302, якщо особа досягла 25- чи 45-річного віку та не звернулася в установленому законодавством порядку не пізніше як через місяць після досягнення відповідного віку для вклеювання до паспорта зразка 1994 року нових фотокарток, такий паспорт підлягає обміну.

Послугу з оформлення та видачі паспорта громадянина України у формі ID-картки можна отримати у Центрі надання адміністративних послуг Шумської міської ради  згідно графіку прийому громадян.

Телефон для довідок: 2-23-77