Шановні освітяни - ви відкриваєте двері у квітучий сад знань, науки, мудрості!

Дата: 05.10.2018 11:18

Фото без опису4 жовтня в Шумській школі мистецтв  за  сприяння  районної  організації профспілки   працівників  освіти  і  науки відбувся святковий концерт до Дня працівників освіти. В залі зібралися педагоги Шумщини, яких привітали, голова  міської  ради  Плетюк Володимир  Євгенович та керівництво району. Виступаючі подякували освітянам краю за високе служіння обраній справі  та вагомий внесок у підготовку і виховання молодого покоління,  побажали усім педагогам  великих творчих успіхів і невичерпної наснаги, а кращих з кращих нагородили грамотами.

Вітання  з  нагоди  професійного  свята  та  грамоти    за  високий рівень  професійної Фото без описумайстерності   педагоги  отримали  від  начальника  відділу  освіти, культури,  молоді та  спорту  міської  ради  Дмитрук  Любові  Володимирівни.

У  вітальному  слові до  освітян  району  голова  ради  районної  організації профспілки   працівників  освіти  і  науки  Демчук  Світлана  Леонтіївна відмітила величезну роль УКРАЇНСЬКОГО ВЧИТЕЛЯ  в формуванні нового покоління патріотів рідної країни, побажала  вчительського натхнення, рішучості і віри в себе,миру і добра.

Справжнім  подарунком для присутніх став святковий концерт, підготовлений Шумською школою мистецтв. Ліричні пісні, запальні танці, тонкий гумор викладачів та їхніх вихованців щоразу зривав шквал аплодисментів в залі. Делегацій від  шкільних колективів уповноважили передати цей позитивний Фото без описунастрій, щирі вітальні слова всім працівникам закладів освіти Шумщини.