В п’ятницю 28 вересня 2018 року в селі Биківці відзначили 70 річчя заснування бібліотеки і новосілля (перенесено в приміщення адмінбудинку)

Дата: 03.10.2018 15:53

В святково прибраному залі бібліотеки розпочалося свято « Дім без книги - день без сонця» з книжковим тортом , казковими героями, сценками, вікторинами, чарівним співом Дацюк Ірини. З хорошим настроєм були присутні гості свята представники Шумської міської ради Дмитрук Л.В. зав.відділом освіти, культури, молоді та спорту міської ради, Собчук Г.Г. секретар  виконавчого комітету міської ради, які вручили в подарунок комп’ютер, грамоту, та вітальну листівку.

Фото без описуФото без опису

Запрошенні ветерани бібліотечної справи Мельничук М.Ю яка пропрацювала в селі 17 років , колишня зав.клубом Хом’як О.П. одержали подарунки. Були присутні колеги із сіл Обич, Мізюринці, які проспівали чудове привітання своїй колезі Дзьобі Ларисі Степанівні, яка віддала  33 роки бібіліотеці. Діти школи 1,3, 4 класів та старша група дитячого садка Биковецького НВК за активну участь у вікторинах, відгадуванні загадок, приказок були нагородженні призами (книгами і солодощами). На завершення свята розділили святкового торта . Спонсор свята Шумська міська рада.

Фото без описуФото без опису