День подяки Богу

Дата: 01.10.2018 10:00

Фото без описуДень Подяки – це день, коли ми складаємо Богові подяку й виявляємо любов; цей день є для всіх віруючих ще одним нагадуванням про те, що Бог є нашим Творцем, Який дарує нам все те добре, що маємо в нашому житті.

Під час святкового богослужіння ми виражаємо особливу вдячність Богові за Його вірність Своєму створінню – Своїм дітям.

30 вересня церква ХВЄ м. Шумськ святкувала День подяки. Шумська міська рада та працівники комунальної установи "Центр надання соціальних послуг "Шумської міської ради разом із директором Світланою Петрук взяли участь у спільній молитві, і подякували Богу за зібраний урожай. Усіх присутніх цього свята щедро пригощали гарячим пловом та Фото без описусолодощами.