Почніть робити те, що потрібно.

Дата: 28.09.2018 20:26

Почніть робити те, що потрібно.

Потім робіть те, що можливо.

І ви раптом виявите, що робите неможливе.

Св.Франциск Асізський

Сьогодні бути ініціативним стало модно, але більшість ініціативу проявляє на словах, розказуючи про те, як і хто має зробити ту чи іншу справу і лише одиниці докладають максимум зусиль для реалізації поставленої мети. Староста - це лідер, якому громада села виказала підтримку і питання не в тому, скільки населених пунктів у твоєму підпорядкуванні, а в людині, яка хоче працювати, рухатися вперед і вести до змін інших.

Саме таким є виконувач обов’язків старости сіл Рохманів, Залужжя, Обич Віктор Карпюк. Віктор Володимирович не цурається жодної роботи. Він ініціюює, переконує і втілює все нові і нові проекти, зокрема:

- ремонт дороги до с.Залужжя;

- влаштування спортивного майданчика в с.Рохманів;

- добудова Рохманівського дитячого садочка «Сонечко»;

- створення футбольної команди – переможця кубка району - 2018.

Віктор Карпюк вирізняється з поміж інших активною життєвою позицією в житті нашої громади. Він завжди готовий, всупереч власним інтересам, у вихідний чи святковий день, допомогти у проведенні різноманітних заходів. Його результат успіху – це втілення задуманого самому, не чекаючи, що хтось інший зробить.

Шумська міська рада завжди готова підтримати ініціативних людей, готових працювати по – новому та навчатись нового.