ГОЛОВА ШУМСЬКОЇ ГРОМАДИ ВОЛОДИМИР ПЛЕТЮК ЗАПРОШЕНИЙ НА «ДНІ ДІАЛОГУ З ВЛАДОЮ»

Дата: 24.09.2018 15:34

Фото без опису«Дні Діалогу з владою» – це традиційний щорічний захід, що є майданчиком для обговорення питань та вироблення спільної позиції органів державної влади та Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, розв’язання конкретних проблем забезпечення життєдіяльності територіальних громад.

Захід проходить 24-25 вересня у м. Тернопіль.  А розпочався він із засідання Правління Асоціації міст України.

Загалом у заході бере участь біля чотириста учасників, серед яких і міський голова Шумської громади - один із членів АМУ Володимир Плетюк, а також – голови інших Фото без описугромад-членів АМУ, народні депутати України, міністри, представники урядових структур та парламенту, а також проектів міжнародної технічної допомоги – партнерів АМУ, експертного середовища.

На протязі цих двох днів будуть зустрічі з профільними міністрами, прем'єром, вже ці проблемні питання діяльності міст - освіта, медицина, лісовий податок, пільги, кошти на дороги, мають бути вирішені і зафіксовані в урядових і законодавчих документах.