Нарада з в.о. старостами та спеціалістами міської ради

Дата: 14.09.2018 12:21

Фото без описуЗаступником відділу, освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради проведена нарада  з в.о. старостами та спеціалістами міської ради з питань введення обліку дітей шкільного віку та подання відповідної статистичної звітності.

Під час проведення наради спеціаліст служби у справах дітей районної державної адміністрації Ковальчук І.І. ознайомила присутніх із нововведеннями Закон України від 03.07.2018 року №2475-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економіФото без описучних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання», який набрав чинності 28.08.2018 року, а також проведено обговорення статей даного закону.