Навчальний візит представників майбутньої Каховської ОТГ у Шумську міську ОТГ
Навчальний візит представників майбутньої Каховської ОТГ почесних партнерів Програми DOBRE в Шумську міська ОТГ. Основна тема візиту: “Кращі практики: досвід громад які об’єдналися”.Програма DOBRE USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні.
Програма DOBRE USAID працює в 7 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській.
Все буде DOBRE !