Шановні жителі громади!

Дата: 03.09.2018 10:59

Фото без описуЗ серпня 2018 року Громадська організація «Творче об’єднання «Нівроку» у співпраці  із коаліцією громадських організацій «Тернопільський центр реформ» та за фінансової підтримки Програми розвитку ООН,  розпочала Громадську антикорупційну інформаційну кампанію «КАТОК».

Основним завданням громадської кампанії є поширення ідей несприйняття корупції серед молоді Тернопільської області і саме учнівська та студентська молодь є головною цільовою аудиторією. Головними заходами для реалізації цього завдання є проведення конкурсу творчих робіт (малюнки та малі літературні форми) серед учнівської та студентської молоді Тернопільщини, а також проведення заходу під назвою "Ярмарок інноваційних антикорупційних ідей".  Кращі роботи учасників конкурсу будуть використані для дизайну матеріалів антикорупційної інформаційної кампанії для широких кіл населення. Буде видано збірку кращих робіт учасників конкурсу. Презентація збірки, а також відзначення та нагородження переможців конкурсу ми пропонуємо провести в Тернопільській міській чи обласній раді  як публічний захід за участю місцевої влади, громадських організацій, журналістів.

Знаючи Вашу щиру  зацікавленість проблеми подолання корупції  звертаємось до Вас з пропозицією увійти до числа організаторів  конкурсу творчих робіт на антикорупційну тематику, в жанрі малюнку та малих літературних форм, серед студентської та учнівської молоді Тернопільської області та сприяти у його проведенні а саме:

• Внести даний захід до плану заходів на вересень 2018 р.
  • Залучити до участі у конкурсі підпорядковані Вам навчальні заклади та забезпечити реалізацію ними 1 етапу конкурсу.

Зі свого боку Творче молодіжне об’єднання “Нівроку” гарантує:

• Участь своїх членів у  роботі організаційного комітету та конкурсної комісії.
  • Підготовку та друк збірки з творчими роботами всіх фіналістів конкурсу.
  • Забезпечення переможців конкурсу заохочувальними призами.
  • Надання широкого розголосу про даний захід у засобах масової інформації.
  • Розповсюдження волонтерами ТО Нівроку збірки творчих робіт.

Для уточнення інформації звертайтесь до менеджера проекту Марчука Івана тел. 067-952-13-52, ел.пошта marchuk_i@ukr.net

Положення про конкурс творчих робіт додається.

Користуючись нагодою, дозвольте запевнити Вас в своїй повазі і заздалегідь  висловити подяку за співпрацю.

Голова ТО «Нівроку»                                                          О. Домбровський.