ДОРОГІ ЖИТЕЛІ ШУМСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 31.08.2018 16:05

Вітаю вас із чудовим хвилюючим святом – Днем знань!

Фото без описуЦе день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам – до своєї другої домівки – у школи та вузи. Усім, хто в цей день прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаю досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А, особливо, нашим дорогим першокласникам – ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!

З усією теплотою серця цього дня висловлюю слова подяки за щоденну, напружену, титанічну працю вчителям, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави.

З повагою – Володимир Плетюк,

Шумський міський голова