ШАНОВНІ ПІДПРИЄМЦІ ШУМЩИНИ!

Дата: 31.08.2018 16:03

Фото без описуВаше професійне свято  - День підприємця – це приємна нагода висловити вам подяку за наполегливу працю, за високий рівень професіоналізму та здатність досягати мети.

Розвиток підприємництва – це збільшення надходжень до місцевого бюджету і можливість вирішувати соціально – економічні та екологічні питання в місті та селах громади. Підприємництво зміцнює економіку, надає їй гнучкості, створює нові робочі місця.

Прийміть найщиріші вітання та побажання успіхів у вашому бізнесі. Нехай доля завжди посміхається вам, а партнери ніколи не підводять. Бажаю завжди знаходитися у потоці рівномірного поступового зростання обсягів виробництва та реалізації товарів і послуг, а також постійного збільшення надходжень та прибутків.

Здоров’я, щастя, добра та достатку вам і вашим сім’ям!

З повагою – Володимир Плетюк,

Шумський міський голова