Обстеження об’єктів на яких проводяться роботи

Дата: 28.08.2018 17:01

Сьогодні міським головою здійснено об’їзд Шумських об’єктів на яких проводиться робота по капітальному ремонту чи благоустрою.

Фото без описуТак на завершені перебувають ремонтні роботи в частині приміщення Шумського кінотеатру, у яких будуть надавати соціальні послуги, відповідно до виграного міською радою гранту Світового банку.

Згодом було обстежено приміщення гуртожитку школи №1 частину приміщень яких планується перевести під влаштування інклюзивно-ресурсного центру. Роботи як і по першому, так і по другому об’єкту здійснюються Шумською підрядною організацією і вони вже перебувають на завершені. З завтрашнього дня планують роботи по благоустрою прибудинкової території.

В парку «Соснина» завершуються роботи з облаштування пішохідної доріжки. Завезено бордюри на влаштування тротуару вздовж дороги від містка до дамби. Наступним етапом буде влаштування асфальтного покриття на цій ділянці.

Фото без описуФото без опису

Щодо нарікань про терміни робіт по парку "Соснина", то хочеться нагадати, що роботи розпочато після того, як було проведено всі тендерні процедури, а вони завершилися лише в липні місяці, так як перший транш коштів від держави надійшов лише в червні. Орієнтовно за місяць-два (залежно від погодніх умов) весь комплекс робіт відповідно до проекту планується завершити і вже планами на наступний рік є влаштування елементів благоустрою парку.