Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Шумської міської ради інформує

Дата: 23.08.2018 14:55

Фото без опису23 серпня 2018 р. у відділенні денного перебування відбувся майстер –клас по декоруванню підвазонників  ,який провела підопічна відділення Олексюк Ірина Володимирівна .Майстриня розповіла і показала як  з легкого , яскравого,  практичного , довговічного і дуже дешевого  поліетиленового пакету можна задекорувати вироби і перетворити їх у вироби мистецтва.

Також Ірина Володимирівна у своїй роботі використовує ще і пластикові пляшки, які набувають  нового призначення. Підопічні з цікавістю сприйняли новий досвід і отримали задоволення від спілкування.