Відбулося виїзне засідання колегії

Дата: 26.07.2018 12:12

Фото без описуМіський голова Плетюк Володимир взяв участь у виїзному засіданні колегії Тернопільської обласної державної адміністрації, яка проходила 25 липня у Шумську. Крім питань порядку денного піднімали питання сплати акцизних зборів суб'єктами господарювання, ремонту доріг, врахування проектів громади при розподілі Державного фонду регіонального розвитку.

Після завершення колегії відбулися зустрічі з головою Тернопільської обласної ради Віктором Овчаруком на якій було озвучена проблема отримання ліцензії Комунальної установи міської ради первинної медицини, начальником відділу регіонального розвитку  інфраструктури та дорожнього господарства Тернопільської ОДА Шашкіним Володимиром, щодо ремонту доріг, зокрема дороги до села Велика Іловиця, заступником начальника управління житлово комунального господарства ОДА Софією Близнюк, щодо поводження з Фото без описутвердими побутовими відходами.